Vážení a milí přátelé Základní umělecké školy PhDr. Zbyňka Mrkose,
srdečně Vás zveme na koncerty a vystoupení v prestižních sálech města Brna i v koncertním sále hlavní budovy ZUŠ Došlíkova a přejeme příjemné umělecké zážitky
.

12. duben (pátek) 19.00 hodin | Besední dům, Komenského náměstí 534/8, Brno
Koncert sólistů s Mladými brněnskými symfoniky

16. duben (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert komorní hry žáků klavírního oddělení

16. duben (úterý) 18.00 hodin | Kapitulní síň Vojenské nemocnice, Brno-Zábrdovice
Koncert komorní hry žáků kytarového oddělení Více

17. duben (středa) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert smyčcového oddělení

23. duben (středa) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků kytarové třídy Davyda Bahdasariana

24. duben (středa) 17.30 hodin | Besední dům, Komenského náměstí 534/8, Brno
KONCERT žáků ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose v Besedním domě Více Vstupenky na koncert u pedagogů vystupujících žáků. Vstupenky můžete zakoupit také v kanceláři školy v hlavní budově ZUŠ Došlíkova u pí hospodářky E. Honzákové (Po, Út, Čt, Pá 8.00–16.00, St 8.00–17.30). Vstupné 100,- Kč.

30. duben (úterý) 17.30 hodin | Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Jezuitská 8/5, Brno
Varhanní koncert

30. duben (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků houslové třídy Dagmar Kuchařové a MgA. Zuzany Křivé

7. květen (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Absolventský koncert

9. květen (čtvrtek) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků tříd Mgr. art. Evy Chomoucké a Jany Schejbalové, DiS.

9. květen (čtvrtek) 18.30 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
Koncert žáků dechové a keyboardové třídy Josefa Klimeše

9. květen (čtvrtek) 19.00 hodin | Divadlo LUMOS, Křížová 95/20, Brno 
Divadelní představení žáků dramatického oboru

13. květen (pondělí) 19.00 hodin | Besední dům, Komenského náměstí 534/8, Brno
Tradiční koncert Mladých brněnských symfoniků

14. květen (úterý) 16.00 hodin | učebna č.13, budova ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků třídy Mgr. Leoše Kuby

14. květen (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků klavírní třídy MgA. Kornélie Valové

15. květen (středa) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Absolventský koncert

16. květen (čtvrtek) 18.00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
Koncert žáků flétnové třídy Kláry Věžníkové

17. květen (pátek) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků klavírní třídy Mgr. Jany Kubové

17. květen (pátek) 19.00 hodin | Dolní Kounice, klášter Rosa Coeli
Koncert Mladých brněnských symfoniků s Tanečním souborem Hradišťan

21. květen (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Absolventský koncert

22. květen (středa) 18.00 hodin | Křišťálový sál, Radnická 8, Brno-střed
Absolventský koncert

23. květen (čtvrtek) 17.00 hodin | Muzeum města Brna, hrad Špilberk
ZUŠ NA ŠPILBERKU
SLAVNOSTNÍ VERNISÁŽ VÝSTAVY PRACÍ ŽÁKŮ VÝTVARNÉHO OBORU

ZUŠ PhDr. ZBYŇKA MRKOSE

Výstava potrvá do neděle 16. června 2024. Více

23. květen (čtvrtek) 18.30 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
Koncert žáků klavírních tříd Mirjany Malíkové Stefanović, d.p. a Bc. Marie Stratílkové, DiS.

28. květen (úterý) 18.00–20.30 hodin | Dělnický dům Židenice, Jamborova 3323/65, Brno
Vystoupení žáků literárně dramatického oboru

28. květen (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků smyčcových tříd Dagmar Kuchařové a MgA. Zuzany Křivé

29. květen (středa) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků klavírní třídy Mgr. Kristýny Hrbáčkové

30. květen (čtvrtek) 18.30 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
Absolventský koncert

31. květen (pátek) 19.00 hodin | Divadlo LUMOS, Křížová 95/20, Brno 
Divadelní představení žáků dramatického oboru

4. červen (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Absolventský koncert

5. červen (středa) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků klavírní třídy Mgr. Marcely Hamrové Hoňkové

11. červen (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků kytarové třídy BcA. Jiřího Hanika

12. červen (středa) 17.00 a 18.30 hodin | Divadlo RADOST, Bratislavská 216/32, Brno
KONCERTY TANEČNÍHO OBORU

12. červen (středa) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků kytarové třídy Miloslavy Vincourové

13. červen (čtvrtek) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků houslové třídy MgA. Antoniny Tyshko

13. červen (čtvrtek) 18.30 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
KONCERT ŽÁKŮ HUDEBNÍ SKLADBY a klavírní třídy MgA. Adama Závodského

18. červen (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků klavírní třídy Mgr. Hany Koňárkové

19. červen (středa) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků klavírní třídy MgA. Evy Houskové

24. červen (pondělí) 17.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků pěvecké třídy Mgr. Tomáše Badury

25. červen (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků třídy MgA. Josefa Nováka

26. červen (středa) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků klavírní a pěvecké třídy Mgr. et MgA. Magdy Honzákové

28. červen (pátek) 20.00 hodin | Strážnice – zámek
Mladí brněnští symfonikové vystoupí v rámci programu zahajovacího koncertu MFF ve Strážnici



Komentáře nejsou povoleny.