KONCERT UČITELŮ ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose

A je to tu zas! Koncert učitelů, který nabízí jednou za rok všem žákům i jejich rodičům příležitost poznat své učitele hudebního oboru také z jiné stránky. Nenechte si v úterý 29. března 2022 v 18 hodin v Koncertním sále školy Došlíkova 48, Brno-Židenice ujít šanci zažít pedagogy naší ZUŠ jako skvělé interprety na koncertním pódiu.

Sestavu účinkujících učitelů letos tvoří mladí pedagogové, kteří se plně věnují interpretaci na vysokých školách a konzervatoři, ale i ti zkušenější, kteří jsou stále aktivními hudebníky. Účinkující připravují program, který je pestrý a všeoborový. Klavírní čísla budou střídat smyčcové a dechové nástroje, kytara, akordeon i cimbálová muzika. Pozvání přijali i hosté, kteří jsou bývalými žáky a pedagogy školy, nebo hudebníci působící ve známých brněnských tělesech.

Tešíme se na Vás a společný jarní podvečer s krásnou hudbou.