animace-výstava-Almanach-02Komiks PNG
KNÍŽKA PRO RADOST
SPOLEČNÉ DÍLO ŽÁKŮ VÝTVARNÝCH ATELIÉRŮ!

Milí přátelé
Zákla
dní umělecké školy
PhDr. Zbyňka Mrkose,

žáci výtvarných ateliérů v prvním pololetí školního roku 2017/2018 společně vytvořili komiksový tvůrčí tým a nakreslili příběh naší ZUŠky. Kreslené příběhy v nejrůznějších podobách jsou populární po celém světě. Dějiny výtvarného umění poskytují nepřeberné množství úchvatných příkladů, jak se lidé pokoušeli vyprávět pomocí obrazů příběh, jak se snažili kombinovat obraz a text, jak hledali způsoby, kterak obrazem zachytit pohyb a rozložit jeho jednotlivé fáze do série navazujících výjevů.

Od 15. února do 31. května 2018 jsme v Galerii pod Bílendou, která se nachází v komunikačních prostorách hlavní budovy vystavili přípravné studijní kresby, na nichž se podílelo téměř sedmdesát žáků výtvarného oboru, zajímavé ukázky z průběhu výtvarné práce i výsledek nelehkého úkolu – vytvořit společně kreslený příběh současné ZUŠky» ukázka knížky pro radost naší ZUŠ
Tištěný „Komiks ze života ZUŠky“ je zájemcům k dispozici zdarma do konce roku 2018 v ředitelně školy.
Mějte se krásně a díky za Váš čas!
Vaše ZUŠka

animace-houslistkaopravaneděle Animace-ZpěvačkaAnimace-doprovod-2018Animace-BALETKA