animace-výstava-Almanach-02Komiks PNG
KNÍŽKA PRO RADOST
SPOLEČNÉ DÍLO ŽÁKŮ VÝTVARNÝCH ATELIÉRŮ!

Milí přátelé
Zákla
dní umělecké školy
PhDr. Zbyňka Mrkose,

žáci výtvarných ateliérů společně vytvořili komiksový tvůrčí tým a nakreslili příběh naší ZUŠky. Kreslené příběhy v nejrůznějších podobách jsou populární po celém světě. Dějiny výtvarného umění poskytují nepřeberné množství úchvatných příkladů, jak se lidé pokoušeli vyprávět pomocí obrazů příběh, jak se snažili kombinovat obraz a text, jak hledali způsoby, kterak obrazem zachytit pohyb a rozložit jeho jednotlivé fáze do série navazujících výjevů.

Na almanachu se podílelo téměř sedmdesát žáků výtvarného oboru, kteří  vytvořili společně kreslený příběh současné ZUŠky» ukázka knížky pro radost naší ZUŠ

Tištěný „Komiks ze života ZUŠky“ je zájemcům k dispozici zdarma do konce roku 2018 v ředitelně školy.
Mějte se krásně a díky za Váš čas!
Vaše ZUŠka

animace-houslistkaopravaneděle Animace-ZpěvačkaAnimace-doprovod-2018Animace-BALETKA