ROK 2018 VE ZNAMENÍ JUBILEA
VŠE NEJLEPŠÍ ZUŠ!

NAŠE ŠKOLA
Malby žáků výtvarného oboru z výstavy, která se uskutečnila v Galerii pod Bílendou. Naši školní galerii najdete v komunikačních prostorách hlavní budovy Základní umělecké školy PhDr. Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno. Pedagogické vedení Jana Blažková.

1 ZÁKLAD A4 na výšku

animace-výstava-Almanach-02Komiks ze života ZUŠky k 65. výročí školy

Komiks PNGSPOLEČNÉ DÍLO ŽÁKŮ VÝTVARNÝCH ATELIÉRŮ!
Žáci výtvarných ateliérů ve školním roce 2017/2018 společně vytvořili komiksový tvůrčí tým a nakreslili příběh naší ZUŠky. Kreslené příběhy v nejrůznějších podobách jsou populární
po celém světě. Dějiny výtvarného umění poskytují nepřeberné množství úchvatných příkladů, jak se lidé pokoušeli vyprávět pomocí obrazů příběh, jak se snažili kombinovat obraz a text, jak hledali způsoby, kterak obrazem zachytit pohyb a rozložit jeho jednotlivé fáze do série navazujících výjevů.
Přípravné kresby, ukázky z průběhu práce i výsledek nelehkého úkolu – vytvořit společně příběh současné školy ZUŠ vystavila v roce 2018 v Galerii pod Bílendou, která se nachází v komunikačních prostorách hlavní budovy Základní umělecké školy PhDr. Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno.

 

animace-houslistkaopravaneděle Animace-ZpěvačkaAnimace-doprovod-2018Animace-BALETKA

Komentáře nejsou povoleny.