Podzimní koncert

Podzimní koncert kytarového a akordeonového oddělení

covid portál M   Čtěte zde: https://covid.gov.cz/situace/kultura/koncerty

Účast na akci za splnění aktuálně platných opatření. Počet návštěvníků bude omezen počtem míst k sezení. Při vstupu na všechny koncerty ZUŠ mějte u sebe doklad o očkování nebo o prodělání nemoci COVID-19. Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor. Diváci, kteří vykazují známky virového onemocnění se nemohou akce zúčastnit.
Prosíme Vás o zodpovědný přístup. Děkujeme za pochopení.

Milí žáci ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, vážení rodiče,
o konkrétní formě koncertu bude vždy rozhodnuto v týdnu akce, podle aktuální epidemiologické situace. Účastí na koncertu berete na vědomí, že v případě kontroly musíte prokázat splnění podmínky účasti na kulturní akci.

Příznivce kytary a akordeonu srdečně zveme v pondělí 22. listopadu v 17 hodin na Podzimní koncert kytarového a akordeonového oddělení, který se bude konat v Koncertním sále ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Došlíkova 48.

Talentovaní žáci poctivě cvičí a připravují krásné hudební lahůdky pro milovníky hudby. Na tomto koncertu vystoupí žáci mladších i starších ročníků I. stupně a také studenti II. stupně. V interpretaci mladých kytaristů a akordeonistů zazní jak sólové skladby, tak i skladby komorní hry (dua). Repertoár zahrnuje různé žánry a hudbu od baroka až po současnost.

Dopřejte si krásný večer s hudbou v útulných prostorách naší hlavní budovy.

Milovníci hudby se mohou těšit i na další koncerty kytarového a akordeonového oddělení, které připravujeme každý měsíc.

Těšíme se na Vás!