covid portál MŠMT

Více zde: Covid Portál (gov.cz)

Vážení rodiče,
milí žáci,
rádi bychom vás informovali, že dne 22. listopadu 2021 vstoupilo v platnost Mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví č. 1037. Na základě tohoto opatření se mohou koncertů a představení školy zúčastnit jako diváci pouze osoby, které mají dokončené očkování proti nemoci COVID-19 nebo osoby, které mají klinicky potvrzeno, že prodělaly nemoc COVID-19 a od jejího prodělání neuplynulo více jak 180 dnů. Splnění uvedených podmínek je třeba prokázat u vstupu do školy, nejlépe prostřednictvím mobilní aplikace Tečka. Splnění uvedených podmínek nemusí prokazovat děti do věku dvanácti let. Osoby ve věku 12 – 18 let se mohou koncertů představení školy zúčastnit, pokud se prokážou platným potvrzením o absolvování PCR testu.
Celý text Mimořádného opatření zde:
• MZ a MŠMT informace k provozu škol od 22. listopadu 2021

• Přehled podmínek vzdělávání a provozu
ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose vzhledem ke COVID

Děkujeme za pochopení.