Mgr. et Mgr. Kamila Krebs, Ph.D.

Absolventka:

• Pedagogická fakulta MU, Brno – výtvarná výchova
  • FF MU – dějiny umění a etnologie
  • Doktorský studijní program, obor výtvarná výchova na Pedagogické fakultě MU Brno

Pedagogická činnost:

vyučuje výtvarný obor

Soutěže:

• postup do ústředního kola celostátní přehlídky výtvarných oborů za výtvarnou řadu STROJE A KOMUNIKACE (2004)
  • Ahn Minh Tran 2. místo v Mezinárodní soutěži I. E. Repina (2005)
  • postup do ústředního kola celostátní přehlídky výtvarných oborů za výtvarné řady: KVĚTY, KRABIČKA (2011)

Realizované výstavy a účast na společných výstavách výtvarného oboru ZUŠ:

• samostatná výstava v Galerii Chodba PedF MU Brno – STROJE A KOMUNIKACE (2004)