Vánoční hudební večer

Ve středu 19. prosince 2012 v 18 hodin proběhl v Koncertním sále ZUŠ Došlíkova 48 Vánoční hudební večer. Slavnostní program tvořily koledy a vánočně laděné skladby. V úvodu se představili žáci nižších ročníků klavírního, smyčcového, kytarového a dechového oddělení, kteří tak měli příležitost předvést své schopnosti i na jevišti. Druhou část večera obohatili starší žáci. Zazněly krásné tóny na klarinet v podání žáka Filipa Pokorného (pedagogické vedení paní učitelka Marie Winklerová) a působivě zahraná slavnostní skladba pro varhany v provedení žáka Jakuba Zikmunda (pedagogické vedení paní učitelka Mgr. Jana Kubová). Oba výkony ocenili posluchači zaslouženým a vřelým potleskem.
Vánoční hudební večer vyvrcholil vystoupením Cimbálové muziky pod novým vedením paní učitelky Mgr. art. Evy Murínové, která si s žáky také zahrála.
Radost ze společné hry, nadšení  a elán všech členů muziky rozezpíval při známých koledách i publikum. Jiskřivé tóny Cimbálové muziky a podmanivě provedené koledy umocnily závěr slavnostního večera a naladily všechny přítomné v koncertním sále  radostnou vánoční atmosférou.
Miloslava Vincourová, zástupkyně ředitelky

Komentáře nejsou povoleny.