Interne5a

Rozvrhy hodin kolektivních předmětů hudebního oboru 2017/2018

ROZVRH Nauky o hudbě
pro žáky od 1. až 5. ročníku hry na nástroj nebo zpěvu

ROZVRH předmětu NOTIČKA
přípravné studium k I. stupni hudebního oboru

ROZVRH Konzultačních hodin nauky o hudbě
pro výjimečně uvolněné žáky z řádné výuky nauky o hudbě

Rozvrhy hodin povinně volitelných předmětů 2017/2018
pro žáky výuky hry na nástroj nebo zpěvu, zpravidla od 4. ročníku základního studia
I. stupně hudebního oboru

Klávesové nástroje (klavír, varhany, keyboard):
Hudební kompozice | pondělí | ZUŠ, Došlíkova učebna hudební teorie č. 14
skupina A: 16:00–16:45 | skupina B: 16:50–17:35 | skupina C: 17:40–18:25
vyučuje MgA. Radim Bednařík
Klavírní seminář | středa 15:40–16:25 | vyučuje Mgr. Marcela Hoňková
Komorní zpěv (viz. zpěv)

Dechové nástroje:
Soubor zobcových fléten | úterý 15:40–16:25 | ZUŠ, Čejkovická č. 5 | Josef Klimeš
Soubor zobcových fléten | čtvrtek 15:40–16:25 | ZŠ Krásného | Anežka Levová
Soubor příčných fléten | pondělí 16:50–17:35 | ZUŠ, Došlíkova č. 4 | Klára Věžníková
Komorní hra | pondělí 16:50–17:35 | ZUŠ, Došlíkova č.16 | Mgr. Věra Křivá
Soubor klarinety, saxofony | pondělí 16:50–17:35 |  ZŠ Merhautova | Marie Winklerová
Cimbálová muzika | středa 16:25–18:00 | ZUŠ, Došlíkova č. 4 | Mgr.art. Eva Chomoucká
Mladí brněnští symfonikové | pátek 16:00–19:15 | ZUŠ, Došlíkova
symfonický orchestr Sdružení ZUŠ města Brna | šéfdirigent: MgA. et Mgr. Gabriela Tardonová

Smyčcové nástroje:
Přípravný houslový soubor
| středa 16:00–16:45 | Došlíkova č. 3 | Dagmar Kuchařová
Komorní soubor | čtvrtek 16:50–18:25 | ZUŠ, Došlíkova č. 3 | MgA. Zuzana Křivá
Cimbálová muzika | středa 16:25–18:00 | ZUŠ, Došlíkova č. 4 | Mgr.art. Eva Chomoucká
Mladí brněnští symfonikové | pátek 16:00–19:15 | ZUŠ, Došlíkova
symfonický orchestr Sdružení ZUŠ města Brna | šéfdirigent: MgA. et Mgr. Gabriela Tardonová

Kytara:
Kytarový soubor
mladších žáků (A)
pondělí 16:00–16:45 | ZUŠ, Došlíkova Koncertní sál | Lenka Pokorná
Kytarový soubor mladších žáků (B)
pondělí 16:50–17:35 | ZUŠ, Došlíkova Koncertní sál | Lenka Pokorná
Kytarový soubor starších žáků (A)
pondělí 17:40–18:25 | Došlíkova Koncertní sál | Mgr. Elena Petruková
Kytarový soubor starších žáků (B)
pondělí 18:25–19:15 | Došlíkova Koncertní sál | Mgr. Elena Petruková

Zpěv:
Komorní zpěv | pondělí 16:00–16.45 | ZUŠ, Došlíkova č. 2 | Mgr. Tomáš Badura
Komorní zpěv | pondělí 17:40–18:25 | ZUŠ, Došlíkova č. 3 | Mgr. Petr Julíček
Komorní zpěv | pondělí 16:00–16:45 | ZŠ Merhautova | Jarmila Richterová
Interpretace populárních žánrů | čtvrtek 16:50–17:35 | ZUŠ, Došlíkova učebna č. 2
Mgr. et Mgr. Magda Honzáková

Bicí:
Komorní hra na bicí nástroje
| čtvrtek 18:30–19:15 | MgA. Josef Novák | Došlíkova č.1

 

Komentáře nejsou povoleny.