Vážení a milí přátelé Základní umělecké školy PhDr. Zbyňka Mrkose,
i v novém roce 2024 Vás srdečně zveme na koncerty a vystoupení v prestižních sálech města Brna i v koncertním sále hlavní budovy ZUŠ Došlíkova a přejeme příjemné umělecké zážitky
.

27. únor (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků Mgr. et Mgr. Magdy Honzákové

28. únor (středa) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků pěvecké třídy Jarmily Richterové

5. březen (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert pro šikulky

6. březen (středa) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Hudební večer

7. březen (čtvrtek) 19.00 hodin | Divadlo LUMOS, Křížová 95/20, Brno 
Divadelní představení žáků dramatického oboru

12. březen (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků kytarové třídy Mgr. Ireny Běhalové

13. březen (středa) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků kytarové a violoncellové třídy Lenky Pokorné

19. březen (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Klavírní koncert k Roku české hudby

19. březen (úterý) 18.00 hodin | Křišťálový sál, Radnická 8, Brno-střed
Koncert žáků dechového oddělení

20. březen (středa) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Jazzový koncert

21. březen (čtvrtek) 18.00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
Koncert žáků klavírní třídy Dagmar Menšíkové

26. březen (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
KONCERT UČITELŮ

2. duben (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků klavírní třídy Bc. Miriam Dostálové a Anety Horákové

3. duben (středa) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Hudební večer

4. duben (čtvrtek) 18.00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
Hudební večer

4. duben (čtvrtek) 19.00 hodin | Divadlo LUMOS, Křížová 95/20, Brno 
Divadelní představení žáků dramatického oboru

9. duben (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
VEČER MUZIKÁLOVÝCH MELODIÍ

10. duben (středa) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků třídy Mgr. Radmily Tkadlčíkové

11. duben (čtvrtek) od 8.00 do 17.00 hodin
Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Krajské kolo soutěžní přehlídky jazzových souborů a tanečních orchestrů

12. duben (pátek) 19.00 hodin | Besední dům, Komenského náměstí 534/8, Brno
Koncert sólistů s Mladými brněnskými symfoniky

16. duben (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert komorní hry žáků klavírního oddělení

16. duben (úterý) 18.00 hodin | Kapitulní síň Vojenské nemocnice, Brno-Zábrdovice
Koncert komorní hry žáků kytarového oddělení

17. duben (středa) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert smyčcového oddělení

23. duben (středa) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků kytarové třídy Davyda Bahdasariana

24. duben (středa) 17.30 hodin | Besední dům, Komenského náměstí 534/8, Brno
APRÍLOVÝ KONCERT v Besedním domě

30. duben (úterý) 17.30 hodin | Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Jezuitská 8/5, Brno
Varhanní koncert

30. duben (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků houslové třídy Dagmar Kuchařové

7. květen (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Absolventský koncert

9. květen (čtvrtek) 19.00 hodin | Divadlo LUMOS, Křížová 95/20, Brno 
Divadelní představení žáků dramatického oboru

13. květen (pondělí) 19.00 hodin | Besední dům, Komenského náměstí 534/8, Brno
Tradiční koncert Mladých brněnských symfoniků

14. květen (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků klavírní třídy MgA. Kornélie Valové

14. květen (úterý) 18.00 hodin | Dělnický dům Židenice, Jamborova 3323/65, Brno
Koncert žáků kytarového oddělení

15. květen (středa) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Absolventský koncert

16. květen (čtvrtek) 18.00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
Koncert žáků flétnové třídy Kláry Věžníkové

17. květen (pátek) 19.00 hodin | Dolní Kounice, klášter Rosa Coeli
Koncert Mladých brněnských symfoniků s Tanečním souborem Hradišťan

21. květen (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Absolventský koncert

22. květen (středa) 18.00 hodin | Křišťálový sál, Radnická 8, Brno-střed
Absolventský koncert

23. květen (čtvrtek) 18.00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
Koncert žáků klavírní třídy Mirjany Malíkové Stefanović

28. květen (úterý) 18.00–20.30 hodin | Dělnický dům Židenice, Jamborova 3323/65, Brno
Vystoupení žáků literárně dramatického oboru

28. květen (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Absolventský koncert

29. květen (středa) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků klavírní třídy Mgr. Kristýny Hrbáčkové

30. květen (čtvrtek) 18.00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
Absolventský koncert

31. květen (pátek) 19.00 hodin | Divadlo LUMOS, Křížová 95/20, Brno 
Divadelní představení žáků dramatického oboru

5. červen (středa) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků klavírní třídy Mgr. Marcely Hamrové Hoňkové

11. červen (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků kytarové třídy BcA. Jiřího Hanika

12. červen (středa) 17.00 a 18.30 hodin | Divadlo RADOST, Bratislavská 216/32, Brno
Závěrečná vystoupení tanečního oboru

13. červen (čtvrtek) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků houslové třídy MgA. Antoniny Tyshko

18. červen (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků klavírní třídy Mgr. Hany Koňárkové

13. červen (čtvrtek) 19.00 hodin | Divadlo LUMOS, Křížová 95/20, Brno 
Divadelní představení žáků dramatického oboru

18. červen (úterý) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků klavírní třídy Mgr. Hany Koňárkové

19. červen (středa) 18.00 hodin | Koncertní sál Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48, Brno
Koncert žáků klavírní třídy MgA. Evy Houskové

28. červen (pátek) 20.00 hodin | Strážnice – zámek
Mladí brněnští symfonikové vystoupí v rámci programu zahajovacího koncertu MFF ve Strážnici



Komentáře nejsou povoleny.