Žáci dramatického oboru
připravují dvě představení v Divadle na Orlí

Vzhledem k momentální mimořádné situaci se přesouvají termíny představení na nejbližší možný termín, který upřesníme podle vývoje situace. Sledujte prosím naše webové stránky. Děkujeme za pochopení.

01 Nedělej mi naschvály MLÁSKO VEZMEŠ SI MĚ 2020

PODÍVEJTE SE NA POZVÁNKU NA PŘEDSTAVENÍ „Lásko vezmeš si mě?“

Komedie v podání žáků literárně dramatického oboru ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose „Lásko, vezmeš si mě?“ se vrací do Divadla na Orlí s dvěma představeními! Skvělá hudba, neokoukaná scéna, výborné herecké výkony a spousta zábavy. Uvidíte jak již vám známé tváře, tak i zbrusu nové herecké posily posunující představení na zcela novou úroveň. Přijďte prožít večer ve společnosti této nezapomenutelné komedie!

Co se stane svobodnému, záletnému miliardáři, když požádá o ruku všechny ženy, které sváděl? A co teprve, když všechny tyto ženy vtrhnou jako náhlá bouře do jeho vily s úmyslem uspořádat svatbu, kterou jim slíbil, a přitom netuší o své vzájemné existenci? Nastává tak řada prekérních a navýsost komických situací, spojených se snahou majordoma Huga a dvou krásných služebných zabránit setkání těchto žen a především v jeho snaze předejít uzavření jakéhokoliv sňatku. Ubohý majordomus Hugo je tak nedobrovolně zapleten do lží a výmyslů svého pána. Ale jak z toho ven?

O tom všem pojednává romantická, ztřeštěná komedie s názvem Lásko, vezmeš si mě?

Představení se odehrají 26. a 27. 6. 2020 v 19.00 na prknech brněnského Divadla na Orlí.