Hezké prázdniny

míč
Přejeme Vám hezké prázdniny
a těšíme se na Vás v novém školním roce!
Přijďte si domluvit rozvrh do hlavní budovy ZUŠ Došlíkova
v úterý 1. září 2020 od 10.30 do 17.00 hodin.

Podrobné informace k organizaci nového školního roku a k přijetí nových žáků
budou k dispozici na konci prázdnin!

Vážení a milí žáci a rodiče!
Veškeré podrobné informace k přijetí nových žáků a organizační pokyny pro úspěšné zahájení školního roku 2020/2021 Vám přineseme v přípravném týdnu od 25. srpna 2020. Prosíme Vás o trpělivost. Během prázdnin musíme vyřešit změny ve stavu žáků, zaevidovat všechny změny a dokončit připravu úvazků učitelů s ohledem na rozpočet školy a plnění školního vzdělávacího programu.

Vyjádření o přijetí nebo nepřijetí škola zákonným zástupcům nijak nezasílá. Lze je zjistit po najetí myší na položku menu „Přihláška do ZUŠ“. Zde zadáte údaje potřebné pro vyhledání žáka a zobrazí se vám stav přihlášky. Dokud žák není zařazen k učiteli, není zatím rozhodnuto. Pokud je žák zařazen k učiteli, znamená to, že byl přijat. Pokud jej není možné vyhledat, nebyl zatím přijat.

Buďte, prosím, trpěliví, pokud se nepodaří zařadit žáka před začátkem školního roku (období červen–srpen), je možné, že se to podaří v září. Každoročně se tak děje v desítkách případů. Škola se s Vámi v případě pozdějšího přijetí telefonicky spojí.

Předběžné rozvrhy kolektivních předmětů a oborů pro školní rok 2020/2021

NOTIČKA ROZVRH HODIN PŘÍPRAVNÉHO STUDIA k I. stupni hudebního oboru

• Rozvrhy hodin a vyučující předmětu NAUKA O HUDBĚ

Předběžné rozvrhy a vyučující SOUBORŮ hudebního oboru