AKTUÁLNÍ DĚNÍ VE VZTAHU KE COVID-19

covid portál M Více: Covid Portál (gov.cz)

Vážení rodiče, milí žáci,
ZUŠ nerozhoduje o udělení karantény ani o její délce, rozsahu, uplatnění, ani pravidlech trasování. Škola pouze přejímá nařízení krajské hygienické stanice, která vlastní proces určuje, zjišťuje a rozhoduje o něm. V případě karantény pedagoga bude výuka probíhat podle rozvrhu v on-line režimu přes učebnu Google. Sledujte informace od svých vyučujících.

Aplikace Google Classroom čili Google Učebna
Aplikace funguje na principu online učeben. Učebny byly vytvořeny vyučujícími předmětů. Můžete se do nich přihlásit přes zde připojený odkaz:

Google Classroom (Učebna)

IKONA ZUŠ CLASSROOM 2020 Zde naleznete jednoduchý manuál k distanční výuce.
MANUÁL DISTANČNÍ KOLEKTIVNÍ VÝUKY – jednoduchý návod na přihlášení do Google Učebny

Pokud budete do on-line učebny chtít opakovaně vstoupit, stačí vždy rozkliknout tečky v Gmailu a najít zde ikonu učebna (viz. modré šipky na připojeném výstřižku).
V učebně již komunikujete s vyučujícím hlavního oboru. Při nejasnostech se s ním spojte.

Opakovaný vstup do Google Učebny

IKONA HNVýuka na dálku hudební obor
Studijní materiály k výuce NAUKY O HUDBĚ
Všechny materiály jsou v nově vzniklé sekci rozděleny podle ročníků. Tam je naleznete po celý rok. Pedagogové Nauky o hudbě neustále pracují na jejich doplňování. Více »:
NAUKA O HUDBĚ NA DÁLKU