IKONA ZUŠ 2020

O koncerty ani výstavy žáků ZUŠ nepřijdete!
» Letos pro Vás vystoupení žáků sdílíme na dálku

» Videopozvánka na výstavu žáků výtvarných ateliérů

DISTANČNÍ VÝUKA

Distanční výuka probíhá podle individuální domluvy a možností žáků přes kompatibilní, chráněné a uzavřené prostředí aplikace Google Classroom čili Google Učebny. Tato aplikace funguje na principu online učeben. Učebny byly vytvořeny vyučujícími předmětů. Každý učitel pracuje podle rozvrhu.

Můžete se do ní přihlásit přes zde připojený odkaz:

Google Classroom (Učebna)

IKONA ZUŠ CLASSROOM 2020 Zde naleznete jednoduchý manuál k distanční kolektivní výuce.
MANUÁL DISTANČNÍ KOLEKTIVNÍ VÝUKY – jednoduchý návod na přihlášení do Google Učebny

Pokud budete do on-line učebny chtít opakovaně vstoupit, stačí vždy rozkliknout tečky v Gmailu a najít zde ikonu učebna (viz. modré šipky na připojeném výstřižku).
V učebně již komunikujete s vyučujícím hlavního oboru. Při nejasnostech se s ním spojte.

Opakovaný vstup do Google Učebny

Děkujeme za Vaši vstřícnost a pomoc s distanční výukou.
Lenka Jeřábková, ředitelka školy

IKONA HNVýuka na dálku hudební obor
Studijní materiály k výuce NAUKY O HUDBĚ
Všechny materiály jsou v nově vzniklé sekci rozděleny podle ročníků. Tam je naleznete po celý rok. Pedagogové Nauky o hudbě neustále pracují na jejich doplňování. Více »:
NAUKA O HUDBĚ NA DÁLKU

Výuka na dálku výtvarný oIKONA VO2bor