Animace-ERIKA-slonMilí žáci, rodiče a příznivci naší ZUŠky,
zatím se stále nemůžeme společně vídat, ani ukázat pokroky, kterých naši žáci a studenti za první pololetí dosáhli. Věříme, že vám udělají radost jejich výkony alespoň v nahrávkách a obrázky na fotografiích zveřejňované na našem školním Facebooku
Videonahrávky a fotografie průběžně doplňujeme.
V průběhu mimořádných opatření vznikají nejen nahrávky, ale připravujeme i virtuální koncerty.

Na jaké virtuální koncerty se můžete těšit?

únor | Koncert sourozenců
I distanční výuka může mít svá pozitiva, zvlášť když se Váš spoluhráč ukrývá přímo ve vedlejším pokojíčku. Stačí vstoupit dovnitř, hodit se do gala, uchopit nástroje a koncert může začít! Přijměte pozvání na online Koncert sourozenců, který pro Vás právě připravujeme a bude již brzy k zhlédnutí na naše YouTube kanálu.

únor | Koncert sólistů kytarového a akordeonového oddělení
Srdečně Vás zveme na virtuální koncert žáků kytarového a akordeonového oddělení. Videonahrávky nahráli žáci za pomoci svých rodičů v průběhu distanční výuky. Vznikla tak bohatá pestrobarevná mozaika složená z rozmanitého hudebního repertoáru. Koncert doprovází hravá dílka žáků výtvarného oboru. Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě virtuálního koncertu za trpělivost, vytrvalost, píli a překonávání všech úskalí, která umělecká výuka on-line přináší. Hudebně výtvarná koláž kytarového oddělení naší ZUŠ je dokladem toho, že umění je důležité – dokáže nás zaujmout, pobavit a nadchnout.

březen | Koncert smyčcového oddělení

březen | Koncert komorní hry

březen | Koncert pro šikulky – koncert nejmladších žáků ZUŠ

29. březen | Koncert učitelů Více»

duben | Koncert dechového oddělení a cimbálu

duben | Jarní koncert žáků klávesového oddělení

duben | Jarní koncert kytarového a akordeonového oddělení

Virtuální koncerty budeme zveřejňovat průběžně.
Děkujeme, že zůstáváte s námi a přejeme vám příjemné sledování vystoupení žáků a studentů naší ZUŠ.