Tento školní rok si naše ZUŠka připomíná 65. výročí svého vzniku a prakticky celý rok se nese v duchu oslav. Pořádáme koncerty, výstavy, divadelní představení a mnoho dalších projektů, některé tradiční, některé zcela nové. Dovolte nám představit Vám blíže dva z našich koncertů, které se v měsíci březnu uskuteční v sále hlavní budovy ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose, Došlíkova 4185/48 a jistě přispějí k posílení slavnostní atmosféry v naší škole.

Prvním koncertem je Koncert pro šikulky, který patří k akcím, jež mají na naší škole dlouholetou tradici a náleží mu pravidelně významné místo v našem plánovacím kalendáři. Je to koncert, na kterém se představují nejmladší žáci školy, naši malí nadaní muzikanti. Pro děti je tento koncert mnohdy prvním veřejným vystoupením vůbec a proto pokaždé nese jistý punc slavnostnosti. Přijďte podpořit naše nové naděje dne 7. 3. 2018 v 18.00.

Druhým, neméně zajímavým koncertem, je Koncert komorní hry žáků klavírního oddělení, který se uskuteční 28. 3. 2018 v 18.00. Zde se naši klavíristé představí netradičně v roli korepetitorů a hráčů čtyřruční hry. Koncert komorní hry slibuje malou ukázku toho, jak žáci dokáží vzájemně spolupracovat s hráči na jiné nástroje, jak dokáží společně muzicírovat a hudebně tvořit.

Těšíme se na setkání s Vámi nejen na těchto hudebních večerech, ale i na dalších mnoha akcích, které pro naše příznivce připravujeme.
Vaše ZUŠka.