000 LOGO malé barevné JO JO ANO ANO stextem2Zápis nových žáků
do ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose
pro školní rok 2020/2021
od 8. června do 19. června 2020.

Umělecké vzdělání dětí je důležitou a nezastupitelnou součástí celkového rozvoje dětí a zároveň velkým vkladem a obohacením jejich života. Pedagogický sbor tvoří odborně kvalifikovaní profesionálové v oboru umění. Vyučujeme v odpoledních hodinách v hlavní budově ZUŠ na Došlíkově 48 v klidné části Brna-Židenic. Pro žáky z městské části Brno-Vinohrady poskytujeme výuku v moderní kruhové budově na Čejkovické 8. Řada pedagogů vyučuje v odpoledních hodinách také na pracovištích ZUŠ v základních školách Krásného, Gajdošova a Merhautova.

POSTUP PŘI ZÁPISU NOVÝCH ŽÁKŮ DO ZÁKLADNÍ UMĚLECKÉ ŠKOLY
ZUŠ PhDr. ZBYŇKA MRKOSE PRO ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

VYPLŇTE ELEKTRONICKY PŘIHLÁŠKU ŽÁKA DO ZUŠ

• Přihlášku najdete zde:
    Přihláška do ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose
    Doporučeným prohlížečem pro vyplňování přihlášky je Google Chrome.
    Můžete také použít adresu: www.izus.cz  V tom případě vyberte nejdříve ZUŠ kam chcete žáka přihlásit – ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose.
  • Vyplňte všechny požadované údaje (k dispozici je detailní nápověda).
  • Vyberte z nabízených termínů zápisu.
  • Zatrhněte požadované studijní zaměření a stiskněte „Odeslat přihlášku“.
  • Přihlášku NETISKNĚTE!

PŘIJĎTE K TALENTOVÉ ZKOUŠCE
Ve Vámi vybraném nebo dohodnutém termínu přijďte k talentové zkoušce.
S ohledem na současnou epidemiologickou situaci je rezervovaný čas vyhrazen pro individuální zápis jednoho uchazeče s jeho zákonným zástupcem. Na místě podepíšete námi vytištěnou přihlášku a bude provedena jednoduchá zkouška. Na zkoušku není zapotřebí se dopředu připravovat. Není nikterak náročná. Pro vaše děti bude vstup do naší školy snadnější, pokud si na připojených odkazech přečtete, jak jsou při zápisu v jednotlivých oborech ověřovány předpoklady pro studium:

● Děti od 5 let PŘÍPRAVNÉ STUDIUM HUDEBNÍHO OBORU – NOTIČKA

● HUDEBNÍ OBOR pro děti od 7 let: výuka hry na nástroj

VÝTVARNÝ OBOR

● TANEČNÍ OBOR

● LITERÁRNÉ DRAMATICKÝ OBOR

DALŠÍ POSTUP – VYČKEJTE NA INFORMACI O PŘIJETÍ

• Informace o přijetí žáka budou k dispozici nejdříve na počátku letních prázdnin.
  • Vyjádření o přijetí nebo nepřijetí škola zákonným zástupcům zasílá. Lze je také zjistit v systému iZUŠ po najetí myší na položku menu „Přihláška do ZUŠ“. Zde zadáte údaje potřebné pro vyhledávání žáka a zobrazí se Vám stav přihlášky. Dokud žák není zařazen k učiteli, není zatím rozhodnuto. Pokud je žák zařazen k učiteli, znamená to, že byl přijat. Pokud jej není možné vyhledat, nebyl přijat (nebo jste zadali nesprávné údaje).
  • Buďte, prosím, trpěliví, pokud se nepodaří zařadit žáka před začátkem školního roku (období červen – srpen), je možné, že se to podaří v září. Každoročně se tak děje v desítkách případů. Škola se s Vámi v případě pozdějšího přijetí telefonicky spojí.

SLEDUJTE WEBOVÉ STRÁNKY ŠKOLY

• Na webových stránkách školy před začátkem školního roku najdete podrobné informace o organizaci začátku školního roku.

Máte další otázky nebo si s něčím nevíte rady?
    Kontaktujte nás:
    e-mail: info@zus-brno.cz