000 LOGO malé barevné JO JO ANO ANO stextem2Zápis nových žáků
do ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose
pro školní rok 2020/2021

Vzhledem k momentální mimořádné situaci se přesouvají termíny talentových zkoušek na školní rok 2020/2021 na nejbližší možný termín, který upřesníme podle vývoje situace. Sledujte prosím naše webové stránky, děkujeme za pochopení.

Zde najdete další potřebné informace k zápisu do ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose

Žádosti o přijetí přijímáme elektronicky.
Více informací na výše uvedeném odkaze nebo na tomto webu v sekci O NÁS, záložka PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY

Umělecké vzdělání dětí je důležitou a nezastupitelnou součástí celkového rozvoje dětí a zároveň velkým vkladem a obohacením jejich života. Základní umělecká škola PhDr. Zbyňka Mrkose působí v oblasti uměleckého vzdělávání dětí již více než 65 let a dlouhodobě patříme k největším brněnským základním uměleckým školám. Pedagogický sbor tvoří odborně kvalifikovaní profesionálové v oboru umění. Vyučujeme v odpoledních hodinách v hlavní budově ZUŠ na Došlíkově 48 v klidné části Brna-Židenic. Pro žáky z městské části Brno-Vinohrady poskytujeme výuku v moderní kruhové budově na Čejkovické 8. Řada pedagogů vyučuje v odpoledních hodinách také na pracovištích ZUŠ v základních školách Krásného, Gajdošova a Merhautova.
Zde najdete další potřebné informace k zápisu do ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose

S případnými dotazy je možno obracet se na ZUŠ tel.: 548 212 105, e-mail: info@zus-brno.cz.