UZAVŘENÍ VŠECH PRACOVIŠŤ ŠKOLY
A PŘERUŠENÍ PŘÍMÉ VÝUKY

Z důvodu současné epidemiologické situace a s ohledem na přijatá opatření Vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví ČR jsou všechna pracoviště ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose uzavřena pro žáky a rodiče a je přerušena přímá výuka.

Výuka v těchto dnech probíhá distančním způsobem
Vážení rodiče a žáci,
v uplynulých dnech dnech si vás dovolili kontaktovat učitelé individuální výuky hudebního oboru i učitelé kolektivních uměleckých oborů naší ZUŠ na domluvu případné distanční podoby dalšího vzdělávání vašich dětí.
Uvědomujeme si, že současná situace pro vás není jednoduchá a v žádném případě nechceme děti i Vás zatěžovat dalšími školními úkoly nebo povinnostmi. Naopak, věnování se jakékoliv umělecké činnosti by nyní mohlo být pro děti potřebným zpestřením i potěšením. Musí být ale prováděno dobrovolně a zcela svobodně, protože jedině pak přináší potřebnou radost. Proto chceme dětem nabídnout podporu v situaci, kdy se samy budou chtít doma věnovat hře na hudební nástroj, zpěvu nebo dalším uměleckým aktivitám a domluvit si podobu vzájemné elektronické komunikace, která bude všem vyhovovat.
Milí rodiče, přejeme Vám v této době hodně trpělivosti, rodinné pohody a především zdraví. Učitelé ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose.

ZÁPIS NOVÝCH ŽÁKŮ – TALENTOVÉ ZKOUŠKY 2020/2021
Vzhledem k momentální mimořádné situaci se přesouvají termíny talentových zkoušek na školní rok 2020/2021 na nejbližší možný termín, který upřesníme podle vývoje situace. Sledujte prosím naše webové stránky, děkujeme za pochopení.

Podrobné informace o přijímacím řízení naleznete ZDE
Sledujte prosím naše webové stránky.