Vánoce-2019

Vánoce se pomalu blíží… Přijďte se potěšit vánočním programem v podání žáků ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose.

MODROTISKod 18. listopadu do 18. prosince
Galerie Pod Bílendou, komunikační prostory budovy ZUŠ, Došlíkova 4185/48
MODROTISK – výstava žáků výtvarných ateliérů  /  Přečtěte si o výstavě více »

13. prosinec (pátek) 19 | Chrám Spasitele Církve československé husitské, Karáskovo náměstí 2711/10, Brno-Židenice
Projekt RYBOVKA ZNÍ NAD ČESKEMnatáčení Českého rozhlasu Brno.
Mladí brněnští symfonikové se zapojují do projektu Rybovka zní nad Českem – společné akce regionálních studií Českého rozhlasu a základních uměleckých škol České republiky. Ideou projektu je, aby 24. prosince 2019 zazněl v 18:00 hodin ze všech třinácti krajských rozhlasových studií záznam Rybovy České mše vánoční  „Hej mistře!“ v podání žáků ZUŠ, pedagogů a hostů.

14. prosinec (sobota) 15 | Kostel Narození Panny Marie, Vranov u Brna
VÁNOČNÍ KONCERT MLADÝCH BRNĚNSKÝCH SYMFONIKŮ
– orchestru Sdružení ZUŠ města Brna se sídlem v ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose
Česká mše vánoční „Hej, mistře“ Jakuba Jana Ryby

17. prosinec (úterý) 17 hodin | Sál Dělnického domu Židenice, Jamborova 65, Brno-Židenice
Vystoupení žáků literárně dramatického oboru

17. prosinec (úterý) 18 hodin | Chrám Spasitele Církve československé husitské, Karáskovo náměstí 2711/10, Brno-Židenice
ADVENTNÍ KONCERT ŽÁKŮ ZUŠ
Jako milý host s našimi žáky vystoupí zpěvačka Ilona Csáková
Více »

18. prosinec (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků kytarové třídy pí uč. Miloslavy Vincourové

20. prosinec (pátek) 17 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků klavírní třídy pí uč. Mgr. Marcely Hamrové Hoňkové

14. leden (úterý) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků žáků klavírní třídy pí uč. Marie Šíchové

15. leden (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
HUDEBNÍ VEČER

16. leden (čtvrtek) 18 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
HUDEBNÍ VEČER

21. leden (úterý) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Marie Winklerové

22. leden (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků klavírní třídy pí uč. MgA. Evy Houskové

27. leden (pondělí) 16 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
KONCERT ŠKOLNÍHO KOLA SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VE HŘE NA KYTARU

leden | Galerie Pod Bílendou, komunikační prostory budovy ZUŠ, Došlíkova 4185/48
Výstava žáků výtvarného ateliéru pí uč. Dagmar Bočkové

28. leden (úterý) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Mgr. et MgA. Magdy Honzákové

29. leden (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
KONCERT ŠKOLNÍHO KOLA SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VE HŘE NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE

4. únor (úterý) 15 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
KONCERT ŠKOLNÍHO KOLA SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VE HŘE NA KLAVÍR

11. únor (úterý) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Jarmily Richterové

13. únor (čtvrtek) 18 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
HUDEBNÍ VEČER

26. únor (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
HUDEBNÍ VEČER

4. březen (středa) | budova ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
ZUŠ organizuje Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

11. březen (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
KONCERT PRO ŠIKULKY – koncert žáků přípravného studia a prvních ročníků

18. březen (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
KONCERT ŽÁKŮ SMYČCOVÉHO ODDĚLENÍ

19. březen (čtvrtek) 18 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
HUDEBNÍ VEČER

24. březen (úterý) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
HUDEBNÍ VEČER

25. březen (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Lenky Pokorné

1. duben (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Mgr. Jany Kubové

1. duben (středa) 19 hodin | Besední dům, Komenského nám. 8, Brno
KONCERT SÓLISTŮ S MLADÝMI BRNĚNSKÝMI SYMFONIKY – orchestru Sdružení ZUŠ města Brna se sídlem v ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose

16. duben (čtvrtek) 18 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
HUDEBNÍ VEČER

16. duben (čtvrtek) 19:00 hodin | Letovice
KONCERT MLADÝCH BRNĚNSKÝCH SYMFONIKŮ – orchestru Sdružení ZUŠ města Brna podporujících orchestr

21. duben (úterý) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Mgr. Ireny Běhalové

22. duben (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
KONCERT KOMORNÍ HRY ŽÁKŮ KLAVÍRNÍHO ODDĚLENÍ

23. duben (čtvrtek) 18 hodin | Křišťálový sál, Radnická ul., Brno
ABSOLVENTSKÝ DECHOVÝ KONCERT

27. duben (pondělí) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
ABSOLVENTSKÝ KONCERT ŽÁKŮ KYTAROVÉHO ODDĚLENÍ

29. duben (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků třídy pí uč. Mgr. Věry Křivé

30. duben (čtvrtek) 18 hodin | Kapitulní síň Vojenské nemocnice, Brno-Židenice
KOMORNÍ KONCERT ŽÁKŮ KYTAROVÉHO ODDĚLENÍ

6. květen (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků třídy pí uč. Mgr. Radmily Tkadlčíkové

logo žluté2018CELOSTÁTNÍ HAPPENING ZUŠ OPEN 2020
Do čtvrtého ročníku celostátního happeningu základních uměleckých škol ve veřejném prostoru se mezi 12. až 16. květnem 2020 zapojíme KONCERTEM ŽÁKŮ HUDEBNÍHO OBORU ve Společenském sále Bzenecká 23, Brno-Vinohrady

12. květen (úterý) 18 hodin | Křišťálový sál, Radnická ul., Brno
ABSOLVENTSKÝ KONCERT

14. květen (čtvrtek) 17 hodin | Společenský sál, Bzenecká 23, Brno-Vinohrady
KONCERT ŽÁKŮ HUDEBNÍHO OBORU

21. květen (čtvrtek) 18 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
Třídní předehrávka žáků pí uč. Kláry Věžníkové

21. květen (čtvrtek) 19 hodin | Besední dům, Komenského nám. 8, Brno
KONCERT MLADÝCH BRNĚNSKÝCH SYMFONIKŮ – orchestru Sdružení ZUŠ města Brna se sídlem v ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose

27. květen (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků klavírní třídy pí uč. Mgr. Marcely Hamrové Hoňkové

11. červen (čtvrtek) 16:30 hodin a 18:00 hodin | Divadlo Radost, Bratislavská 32, Brno
TANEČNÍ KONCERT

červen | Dolní Kounice, kostel Panny Marie | KONCERT MLADÝCH BRNĚNSKÝCH SYMFONIKŮ – orchestru Sdružení ZUŠ města Brna se sídlem v ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose

 

 

 

Komentáře nejsou povoleny.