podzim s logem ZUŠ

Milí přátelé a příznivci Základní umělecké školy PhDr. Zbyňka Mrkose,
dovolujeme si Vás pozvat na akce připravované pro školní rok 2019/2020:

23. říjen (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
HUDEBNÍ VEČER

mbs25. říjen (pátek) 19 hodin
sál Konventu Milosrdných bratří, Vídeňská 228/7, Brno
KONCERT K 25. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ORCHESTRU
MLADÍ BRNĚNŠTÍ SYMFONIKOVÉ

– orchestru Sdružení ZUŠ města Brna
se sídlem v ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose Více »

7. listopad (čtvrtek) 18 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
HUDEBNÍ VEČER – PŘEDEHRÁVKA

13. listopad (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
HUDEBNÍ VEČER

od 25. listopadu do 18. prosince | Galerie Pod Bílendou, komunikační prostory budovy ZUŠ, Došlíkova 4185/48
ZKUSILI JSME MODROTISK!
Výstava žáků výtvarných ateliérů pí uč. Jany Blažkové a Mgr. Lenky Jeřábkové vytvořená tradiční technikou zdobení textilií zapsanou v roce 2018 na seznam UNESCO.

100 výročí Z.Mrkos M26. listopad (úterý) 18 hodin
Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
KONCERT K 100. VÝROČÍ NAROZENÍ
PhDr. ZBYŇKA MRKOSE
Více »


11. prosinec (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
HUDEBNÍ VEČER

12. prosinec (čtvrtek) 18 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
HUDEBNÍ VEČER

13. prosinec (pátek) 19 | Chrám Spasitele Církve československé husitské, Karáskovo náměstí 2711/10, Brno-Židenice
Projekt RYBOVKA ZNÍ NAD ČESKEMnatáčení Českého rozhlasu Brno.
Mladí brněnští symfonikové se zapojují do projektu „Rybovka zní nad Českem“ – společné akce regionálních studií Českého rozhlasu a základních uměleckých škol České republiky. Ideou projektu je, aby 24. prosince 2019 zazněl v 18:00 hodin ze všech třinácti krajských rozhlasových studií záznam Rybovy České mše vánoční  „Hej mistře!“ v podání žáků ZUŠ, pedagogů a hostů.

14. prosinec (sobota) 15 | Kostel Narození Panny Marie, Vranov u Brna
VÁNOČNÍ KONCERT MLADÝCH BRNĚNSKÝCH SYMFONIKŮ
– orchestru Sdružení ZUŠ města Brna se sídlem v ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose
Česká mše vánoční „Hej, mistře“ Jakuba Jana Ryby

17. prosinec (úterý) 18 hodin | Sál Dělnického domu Židenice, Jamborova 65, Brno-Židenice
Vystoupení žáků literárně dramatického oboru

17. prosinec (úterý) 18 hodin | Chrám Spasitele Církve československé husitské, Karáskovo náměstí 2711/10, Brno-Židenice
ADVENTNÍ KONCERT ŽÁKŮ ZUŠ
Na tradiční koncert tentokrát ZUŠ přizvala milého hosta, kterým je zpěvačka Ilona Csáková
Více »

18. prosinec (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků kytarové třídy pí uč. Miloslavy Vincourové

20. prosinec (pátek) 17 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků klavírní třídy pí uč. Mgr. Marcely Hamrové Hoňkové

15. leden (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
HUDEBNÍ VEČER

16. leden (čtvrtek) 18 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
HUDEBNÍ VEČER

21. leden (úterý) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Marie Winklerové

27. leden (pondělí) 16 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
KONCERT ŠKOLNÍHO KOLA SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VE HŘE NA KYTARU

leden | Galerie Pod Bílendou, komunikační prostory budovy ZUŠ, Došlíkova 4185/48
Výstava žáků výtvarného ateliéru pí uč. Dagmar Bočkové

29. leden (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
KONCERT ŠKOLNÍHO KOLA SOUTĚŽE ŽÁKŮ ZUŠ VE HŘE NA SMYČCOVÉ NÁSTROJE

11. únor (úterý) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Jarmily Richterové

13. únor (čtvrtek) 18 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
HUDEBNÍ VEČER

26. únor (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
HUDEBNÍ VEČER

4. březen (středa) | budova ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
ZUŠ organizuje Okresní kolo soutěže žáků ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje

11. březen (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
KONCERT PRO ŠIKULKY – koncert žáků přípravného studia a prvních ročníků

18. březen (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
KONCERT ŽÁKŮ SMYČCOVÉHO ODDĚLENÍ

19. březen (čtvrtek) 18 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
HUDEBNÍ VEČER

24. březen (úterý) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
HUDEBNÍ VEČER

25. březen (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Lenky Pokorné

1. duben (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Mgr. Jany Kubové

16. duben (čtvrtek) 18 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 8, Brno-Vinohrady
HUDEBNÍ VEČER

22. duben (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
KONCERT KOMORNÍ HRY ŽÁKŮ KLÁVESOVÉHO ODDĚLENÍ

21. duben (úterý) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Mgr. Ireny Běhalové

23. duben (čtvrtek) 18 hodin | Křišťálový sál, Radnická ul., Brno | ABSOLVENTSKÝ DECHOVÝ KONCERT

27. duben (pondělí) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
ABSOLVENTSKÝ KONCERT ŽÁKŮ KYTAROVÉHO ODDĚLENÍ

29. duben (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků třídy pí uč. Mgr. Věry Křivé

duben | Kapitulní síň Vojenské nemocnice, Brno-Židenice
KOMORNÍ KONCERT ŽÁKŮ KYTAROVÉHO ODDĚLENÍ

květen | Besední dům, Komenského nám. 8, Brno
KONCERT SÓLISTŮ S MLADÝMI BRNĚNSKÝMI SYMFONIKY – orchestru Sdružení ZUŠ města Brna se sídlem v ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose

květen | Besední dům, Komenského nám. 8, Brno
KONCERT MLADÝCH BRNĚNSKÝCH SYMFONIKŮ – orchestru Sdružení ZUŠ města Brna se sídlem v ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose

logo žluté2018CELOSTÁTNÍ HAPPENING ZUŠ OPEN 2020
Do čtvrtého ročníku celostátního happeningu základních uměleckých škol ve veřejném prostoru se v květnu 2020 zapojíme KONCERTEM ŽÁKŮ HUDEBNÍHO OBORU ve Společenském sále Bzenecká 23, Brno-Vinohrady

27. květen (středa) 18 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků klavírní třídy pí uč. Mgr. Marcely Hamrové Hoňkové

11. červen (čtvrtek) 16:30 hodin a 18:00 hodin | Divadlo Radost, Bratislavská 32, Brno
TANEČNÍ KONCERT

červen | Slovensko | KONCERT MLADÝCH BRNĚNSKÝCH SYMFONIKŮ – orchestru Sdružení ZUŠ města Brna se sídlem v ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose

červen | Dolní Kounice, kostel Panny Marie | KONCERT MLADÝCH BRNĚNSKÝCH SYMFONIKŮ – orchestru Sdružení ZUŠ města Brna se sídlem v ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose

 

 

 

Komentáře nejsou povoleny.