PŘIVÍTEJTE S NÁMI JARO UMĚNÍM

JARNÍ ZUŠ

Základní umělecká škola PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 48, příspěvková organizace Vás zve na jarní setkání s hudbou, uměním a talentovanými dětmi:

Galerie Pod Bílendou, komunikační prostory budovy ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno
Výstava prací žáků výtvarného oboru ze třídy Mgr. Zory Vláčilové

16. duben (úterý) 18:00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 4237/8, Brno-Vinohrady
XII. HUDEBNÍ VEČER

17. duben (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Mgr. Věry Křivé

23. duben (úterý) 18:00 hodin | Křišťálový sál, Radnická ul., Brno
II. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

23. duben (úterý) 18:00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 4237/8, Brno-Vinohrady
Třídní předehrávka žáků p.uč. Libora Janečka

24. duben (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků kytarové třídy pí uč. Mgr. Ireny Běhalové

25. duben (čtvrtek) 18:00 hodin | Kapitulní síň Vojenské nemocnice, Brno-Židenice
III. ABSOLVENTSKÝ KONCERT ŽÁKŮ KYTAROVÉHO ODDĚLENÍ

29. duben (pondělí) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
IV. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

30. duben (úterý) 18:00 hodin | Křišťálový sál, Radnická ul., Brno
V. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

6. květen (pondělí) 19:00 hodin | Besední dům, Komenského nám. 8, Brno
KONCERT MLADÝCH BRNĚNSKÝCH SYMFONIKŮ orchestru Sdružení ZUŠ města Brna pro symfonický orchestr se sídlem v ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose

15. květen (středa) 18:00 hodin | učebna č.13 ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Anežky Levové

15. květen (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
VI. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

16. květen (čtvrtek) 18:00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 4237/8, Brno-Vinohrady
Třídní předehrávka žáků p.uč. Josefa Klimeše

21. květen (úterý) 17:30 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 4237/8, Brno-Vinohrady
Třídní předehrávka žáků pí uč. Kláry Věžníkové

23. květen (čtvrtek) 18:00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 4237/8, Brno-Vinohrady
VII. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

22. květen (středa) 2018 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků klavírní třídy pí uč. Mgr. Marcely Hoňkové

29. květen (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků kytarové třídy pí uč. Miloslavy Vincourové
a žáků klavírní třídy pí uč. Adély Sleczkové, DiS.

LOGO - křivky malé31. května (pátek) až 16. června (neděle) 2019 | Muzeum města Brna,
Jižní křídlo hradu Špilberk
PÍSMENO LITERA
VÝSTAVA PRACÍ ŽÁKŮ VÝTVARNÉHO OBORU NA ŠPILBERKU
Na výstavě v reprezentativních prostorách vnějšího jižního křídla hradu Špilberk představíme tradiční vysokou kvalitu a úroveň prací žáků ZUŠ, kteří se prostřednictvím výtvarného vyjadřování učí tvořivému přístupu, rozvíjí svou fantazii, představivost i estetické cítění.
Vernisáž výstavy se uskuteční ve čtvrtek 30. května 2019 v 17:00 hodin.
Na vernisáži vystoupí žáci hudebního oboru ZUŠ. Více »

logo žluté2018CELOSTÁTNÍ HAPPENING ZUŠ OPEN 2019
P
átek 31. května 2019
Naše ZUŠ připravuje několik akcí, kterými se zapojí do třetího ročníku celostátního happeningu základních uměleckých škol ve veřejném prostoru, pořádaného pod záštitou nadačního fondu Magdaleny Kožené.
V reprezentativních prostorách Muzea města Brna v jižním křídle hradu Špilberk bude prvním dnem otevřena VÝSTAVA PRACÍ ŽÁKŮ VÝTVARNÉHO OBORU.
Žákyně Markéta Šmahelová ze třídy Mgr. Jany Kubové zahraje od 16:30 hodin na Společném varhanním koncertu ZUŠ Jihomoravského kraje v kostele Nanebevzetí Panny Marie, Jezuitská ulice, Brno-střed.
Od 17:00 hodin se ve Společenském sále, Bzenecká 23, Brno-Vinohrady uskuteční
KONCERT ŽÁKŮ HUDEBNÍHO OBORU
Více »
Od 17:25 hodin vystoupí na pódiu na Dominikánském náměstí v Brně orchestr ZUŠ města Brna se sídlem v ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose MLADÍ BRNĚNŠTÍ SYMFONIKOVÉ.

5. červen (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků houslové třídy pí uč. Dagmar Kuchařové

10. červen (pondělí) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků klavírní třídy pí uč. Marie Šíchové

14. červen (pátek) 19:00 hodin | Klášter Rosa Coeli, Dolní Kounice
KONCERT Mladých brněnských symfoniků

Divadlo na Orlí, hudebně dramatická laboratoř JAMU, Orlí 19, Brno
11. červen (úterý) 18:00 hodin | první premiéra divadelního představení
12. červen (středa) 10:00 hodin | druhá premiéra divadelního představení pro ZŠ
Jevištní adaptace Dominiky Damborské a Lucie Braunerové
MALÁ ZLÁ KOUZELNICE
Více »

Divadlo na Orlí, hudebně dramatická laboratoř JAMU, Orlí 19, Brno
13. červen (čtvrtek) 19:00 hodin | první premiéra divadelního představení
14. červen (pátek) 16:00 hodin | druhá premiéra divadelního představení
Jevištní adaptace studentů dramatického oboru
LÁSKO, VEZMEŠ SI MĚ?
Více »

13. červen (čtvrtek) 17:30 hodin | Divadlo Radost, Bratislavská 32, Brno
TANEČNÍ KONCERT  Více »

19. červen (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků Mgr. et MgA. Magdy Honzákové

25. červen (úterý) 18:00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 4237/8, Brno-Vinohrady
Třídní předehrávka žáků p.uč. Mgr. Karla Malany

24.–26. červen 2019 | Itálie
Mladí brněnští symfonikové se účastní festivalu mládežnických symfonických orchestrů „Florence Youth Orchestra Festival“
MBS uskuteční koncerty ve dvou městech italského Toskánska:
Koncert v Montecatini Terme
(společně s norským mládežnickým orchestrem),
Koncert ve Florencii.

 

 

Komentáře nejsou povoleny.