Animace-asi-velká

Základní umělecká škola PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 48, příspěvková organizace Vám přeje dobrý rok 2019 plný nezapomenutelných uměleckých zážitků.

Zveme Vás na setkání s hudbou, uměním a talentovanými dětmi:

Od 31. ledna do 8. března | Galerie Pod Bílendou, komunikační prostory budovy ZUŠ,
Došlíkova 4185/48, Brno | NEŠLAPEJME SI PO ŠTĚSTÍ
Přirovnání, pořekadla a přísloví
– výstava z tvůrčí dílny žákyň přípravného studia výtvarného oboru. Více »

21. únor (čtvrtek) 18:30 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
KŘEST NOVÉHO KONCERTNÍHO KŘÍDLA Více »

26. únor (úterý) 18:00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 4237/8, Brno-Vinohrady
VIII. HUDEBNÍ VEČER

27. únor (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Mgr. Jany Kubové

5. březen (úterý) 18:00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 4237/8, Brno-Vinohrady
Třídní předehrávka Dagmar Menškové

6. březen (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
IX. HUDEBNÍ VEČER

11. březen (pondělí) 17:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Otevřená hodina kytarového souboru pí uč. Lenky Pokorné

13. březen (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
KONCERT PRO ŠIKULKY – koncert nejmladších žáků ZUŠ. Vystoupí žáci přípravného studia a prvních ročníků. Více »

19. březen (úterý) 18:00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 4237/8, Brno-Vinohrady
X. HUDEBNÍ VEČER

20. březen (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
KYTAROVÝ KONCERT žáků Základních uměleckých škol města Brna

27. březen (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Lenky Pokorné

2. duben (úterý) 17:30 hodin | Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Jezuitská ulice, Brno-střed
I. ABSOLVENTSKÝ VARHANNÍ KONCERT

3. duben (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
KONCERT KOMORNÍ HRY ŽÁKŮ KLÁVESOVÉHO ODDĚLENÍ

8. duben (pondělí) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Mgr. Petry Řihákové

10. duben (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
XI. HUDEBNÍ VEČER

10. duben (středa) 19:00 hodin | Besední dům, Komenského nám. 8, Brno
KONCERT SÓLISTŮ – žáků ZUŠ města Brna s Mladými brněnskými symfoniky

16. duben (úterý) 18:00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 4237/8, Brno-Vinohrady
XII. HUDEBNÍ VEČER

17. duben (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Mgr. Věry Křivé

23. duben (úterý) 18:00 hodin | Křišťálový sál, Radnická ul., Brno
II. ABSOLVENTSKÝ DECHOVÝ KONCERT

23. duben (úterý) 18:00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 4237/8, Brno-Vinohrady
Třídní předehrávka žáků p. uč. Libora Janečka

24. duben (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků kytarové třídy pí uč. Mgr. Ireny Běhalové

25. duben (čtvrtek) 18:00 hodin | Kapitulní síň Vojenské nemocnice, Brno-Židenice
III. ABSOLVENTSKÝ KONCERT ŽÁKŮ KYTAROVÉHO ODDĚLENÍ

29. duben (pondělí) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
IV. ABSOLVENTSKY KONCERT

30. duben (úterý) 18:00 hodin | Křišťálový sál, Radnická ul., Brno
V. ABSOLVENTSKÝ KONCERT

6. květen (pondělí) 19:00 hodin | Besední dům, Komenského nám. 8, Brno
KONCERT MLADÝCH BRNĚNSKÝCH SYMFONIKŮ orchestru Sdružení ZUŠ města Brna pro symfonický orchestr se sídlem v ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose

15. květen (středa) 18:00 hodin | učebna č.13 ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků Anežky Levové

15. květen (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
VI. ABSOLVENTSKY KONCERT

21. květen (úterý) 17:30 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 4237/8, Brno-Vinohrady
Třídní předehrávka žáků pí uč. Kláry Věžníkové

23. květen (čtvrtek) 18:00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 4237/8, Brno-Vinohrady
VII. ABSOLVENTSKY KONCERT

22. květen (středa) 2018 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků klavírní třídy pí uč. Mgr. Marcely Hoňkové

29. květen (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků kytarové třídy pí uč. Miloslavy Vincourové
a žáků klavírní třídy pí uč. Adély Sleczkové, DiS.

logo žluté2018

CELOSTÁTNÍ HAPPENING ZUŠ OPEN 2019
P
átek 31. května 2019
Na pódiu na Dominikánském náměstí, Brno vystoupí MLADÍ BRNĚNŠTÍ SYMFONIKOVÉ
orchestr ZUŠ města Brna se sídlem v ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose.
Od 17:00 hodin | Společenský sál, Bzenecká 23, Brno-Vinohrady
KONCERT ŽÁKŮ HUDEBNÍHO OBORU
– jsme součástí celostátního happeningu základních uměleckých škol ve veřejném prostoru pořádaného pod záštitou nadačního fondu Magdaleny Kožené. Více »

5. červen (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků houslové třídy pí uč. Dagmar Kuchařové

10. červen (pondělí) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků klavírní třídy pí uč. Marie Šíchové

10. červen (pondělí) | Klášter Rosa Coeli, Dolní Kounice
KONCERT Mladých brněnských symfoniků

Divadlo na Orlí, hudebně dramatická laboratoř JAMU, Orlí 19, Brno
11. červen (úterý) 18:00 hodin | první premiéra divadelního představení
12. červen (středa) 10:00 hodin | druhá premiéra divadelního představení pro ZŠ
Jevištní adaptace Dominiky Damborské a Lucie Braunerové
MALÁ ZLÁ KOUZELNICE
Více »

Divadlo na Orlí, hudebně dramatická laboratoř JAMU, Orlí 19, Brno
13. červen (čtvrtek) 19:00 hodin | první premiéra divadelního představení
14. červen (pátek) 16:00 hodin | druhá premiéra divadelního představení
Jevištní adaptace studentů dramatického oboru
LÁSKO, VEZMEŠ SI MĚ?
Více »

13. červen (čtvrtek) 17:30 hodin | Divadlo Radost, Bratislavská 32, Brno
TANEČNÍ KONCERT

 

 

Komentáře nejsou povoleny.