0-veliký-základ-na-šířku2-POKUS-sloučenéJO-s-čárkami

Autorkami kreseb přání ZUŠ P.F. 2019 jsou žákyně přípravného studia výtvarného oboru.

Základní umělecká škola PhDr. Zbyňka Mrkose, Brno, Došlíkova 48, příspěvková organizace Vám přeje klidný a radostný adventní čas, krásné vánoce
a dobrý rok 2019 plný nezapomenutelných uměleckých zážitků.

Zveme Vás na řadu předvánočních setkání s hudbou, uměním a talentovanými dětmi:
Do 18. prosince 2018 | Galerie Pod Bílendou, komunikační prostory budovy ZUŠ, Došlíkova 4185/48
SMALT – výstava žáků výtvarného oboru Více o výstavě»

14. prosinec (pátek) 16:00 | ZUŠ Charbulova 84, Brno-Černovice
Vystoupení Cimbálové muziky ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose

15. prosinec (sobota) 19:30 hodin | Kostel sv. Máří Magdaleny, Masarykova ulice, Brno
BENEDICTUS, QUI VENIT
Franz Schubert – Mše Es dur
KONCERT DUCHOVNÍ HUDBY MLADÝCH BRNĚNSKÝCH SYMFONIKŮ orchestru Sdružení ZUŠ města Brna se sídlem v ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose
Více o programu koncertu a účinkujících»

16. prosinec (neděle) 15:00 hodin | Kostel Narození Panny Marie, Vranov u Brna
BENEDICTUS, QUI VENIT
Franz Schubert – Mše Es dur
KONCERT DUCHOVNÍ HUDBY MLADÝCH BRNĚNSKÝCH SYMFONIKŮ – orchestru Sdružení ZUŠ města Brna se sídlem v ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose

18. prosinec (úterý) 17:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků klavírní třídy pí uč. Marie Šíchové

18. prosinec (úterý) 17:30 hodin | Sál Dělnického domu Židenice, Jamborova 65, Brno-Židenice VÁNOČKY PRO KOČKY představení žáků literárně dramatického oboru

19. prosinec (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků klavírní třídy pí uč. MgA. Evy Houskové

19. prosinec (středa) 18:00 hodin | Chrám Spasitele, Karáskovo náměstí, Brno-Židenice
 ADVENTNÍ KONCERT PĚVECKÉHO ODDĚLENÍ ZUŠ

20. prosinec (čtvrtek) 17:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků kytarové třídy pí uč. Miloslavy Vincourové

20. prosinec (čtvrtek) 16:30 hodin | ZŠ Krásného třída 2 B
Třídní předehrávka žáků dechové třídy Bc. Stěpánky Menšíkové

21. prosinec (pátek) 17:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků klavírní třídy pí uč. Mgr. Marcely Hoňkové

23. leden (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
KONCERT ŠKOLNÍHO KOLA SOUTĚŽE  ŽÁKŮ ZUŠ V KOMORNÍ HŘE
S PŘEVAHOU DECHŮ A SMYČCŮ

28. leden (pondělí) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků třídy bicích nástrojů p.uč. MgA. Josefa Nováka

29. leden (úterý) 18:00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 4237/8, Brno-Vinohrady
Třídní předehrávka žáků pí uč. Marie Winklerové

30. leden (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Mgr. et MgA. Magdy Honzákové

6. únor (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Jarmily Richterové

26. únor (úterý) 18:00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 4237/8, Brno-Vinohrady
VIII. HUDEBNÍ VEČER

27. únor (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Mgr. Jany Kubové

6. březen (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
KONCERT PRO ŠIKULKY – koncert nejmladších žáků ZUŠ. Vystoupí žáci přípravného studia a prvních ročníků.

11. březen (pondělí) 17:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Otevřená hodina kytarového souboru pí uč. Lenky Pokorné

13. březen (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
IX. HUDEBNÍ VEČER

19. březen (úterý) 18:00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 4237/8, Brno-Vinohrady
X. HUDEBNÍ VEČER

20. březen (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
PRVNÍ CELOBRNĚNSKÝ KYTAROVÝ KONCERT ZUŠ

27. březen (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Lenky Pokorné

10. duben (středa) 2019 19:00 hodin | Besední dům, Komenského nám. 8, Brno
KONCERT SÓLISTŮ – žáků ZUŠ města Brna s Mladými brněnskými symfoniky

2. duben (úterý) 18:00 hodin | Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Jezuitská ulice, Brno-střed
ABSOLVENTSKÝ VARHANNÍ KONCERT

3. duben (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
KONCERT KOMORNÍ HRY ŽÁKŮ KLÁVESOVÉHO ODDĚLENÍ

10. duben (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
XI. HUDEBNÍ VEČER

16. duben (úterý) 18:00 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 4237/8, Brno-Vinohrady
XII. HUDEBNÍ VEČER

17. duben (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků pí uč. Mgr. Věry Křivé

23. duben (úterý) 18:00 hodin | Křišťálový sál, Radnická ul., Brno
ABSOLVENTSKÝ DECHOVÝ KONCERT

24. duben (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků kytarové třídy pí uč. Mgr. Ireny Běhalové

30. duben (úterý) 18:00 hodin | Křišťálový sál, Radnická ul., Brno
ABSOLVENTSKÝ KONCERT

6. květen (pondělí) 19:00 hodin | Besední dům, Komenského nám. 8, Brno
KONCERT MLADÝCH BRNĚNSKÝCH SYMFONIKŮ orchestru Sdružení ZUŠ města Brna pro symfonický orchestr se sídlem v ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose

15. květen (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků Anežky Levové

21. květen (úterý) 17:30 hodin | Komorní sál ZUŠ, Čejkovická 4237/8, Brno-Vinohrady
Třídní předehrávka žáků pí uč. Kláry Věžníkové

22. květen (středa) 2018 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků klavírní třídy pí uč. Mgr. Marcely Hoňkové

29. květen (středa) 18:00 hodin | Koncertní sál ZUŠ, Došlíkova 4185/48, Brno-Židenice
Třídní předehrávka žáků kytarové třídy pí uč. Miloslavy Vincourové
a žáků klavírní třídy pí uč. Adély Sleczkové, DiS.

logo žluté201831. květen (pátek) | ZUŠ OPEN 2019
Jsme součástí celostátního happeningu základních uměleckých škol ve veřejném prostoru pořádaného pod záštitou nadačního fondu Magdaleny Kožené Více».

10. červen (pondělí) | Klášter Rosa Coeli, Dolní Kounice
KONCERT Mladých brněnských symfoniků

Divadlo na Orlí, hudebně dramatická laboratoř JAMU, Orlí 19, Brno
11. červen (úterý) 18:00 hodin | první premiéra divadelního představení
12. červen (středa) 10:00 hodin | druhá premiéra divadelního představení pro ZŠ
Jevištní adaptace pohádky na motivy Václava Čtvrtka
MALÁ ZLÁ KOUZELNICE

Divadlo na Orlí, hudebně dramatická laboratoř JAMU, Orlí 19, Brno
13. červen (čtvrtek) 19:00 hodin | první premiéra divadelního představení
14. červen (pátek) 16:00 hodin | druhá premiéra divadelního představení
Jevištní adaptace Lucie Brannové na motivy Marca Cavaliara
LÁSKO, VEZMEŠ SI MĚ?

13. červen (čtvrtek) 17:30 hodin | Divadlo Radost, Bratislavská 32, Brno
TANEČNÍ KONCERT

 

 

Komentáře nejsou povoleny.