000 LOGO malé barevné JO JO ANO ANO stextemSeznam přijatých žáků
do ZUŠ PhDr. Zbyňka Mrkose
talentových zkoušek

Talentové zkoušky nových žáků pro školní rok 2018/2019
do hudebního, výtvarného, tanečního a literárně dramatického oboru se uskutečnily od 14. května do 7. června 2018.

SEZNAMY PŘIJATÝCH ŽÁKŮ – výsledky talentových zkoušek k 2.7.2018

Vážení rodiče,
jelikož jsme v letošním roce zaznamenali velký zájem o studium, nemůžeme v tuto chvíli všem žádostem o přijetí vyhovět, neboť bychom překročili kapacitu školy, kterou stanovil náš zřizovatel. Zájemce evidujeme podle výsledku protokolu o přijímací zkoušce a jsou v současné době vedeni jako náhradníci. V případě, že někteří žáci nenastoupí nebo nebudou mít k termínu splatnosti zaplaceno školné budeme o tom rodiče nových uchazečů neprodleně informovat a zařadíme jejich dítě ke studiu. Děkujeme za pochopení.

Taneční kurz BALERINKA
Do tanečního kurzu „Balerinka“ pro děti od 4 let se lze přihlásit bez talentových zkoušek (bude otevřen pouze při dostatečném zájmu na pracovišti ZUŠ Došlíkova). Taneční kurz pro děti pořádá škola v rámci doplňkové činnosti školy mimo svou hlavní vzdělávací činnost více»